* * *

2018/2019 m.m. 

 

Eil.Nr.

Mokinio pavardė, vardas

1.

Ačaitė Kamilė

2.

Bagaslauskaitė Andrėja

3.

Beresnevičius Jokūbas

4.

Danieliūtė Augustė

5.

Griciūtė Margarita

6.

Lisankaitė Gabija

7.

Lisauskaitė Egidija

8.

Lukoševičiūtė Elzė

9.

Macius Jokūbas

10.

Navickaitė Goda

11.

Navickaitė Luka

12.

Petrokaitė Adrija

13.

Pociūtė Eva

14.

Rašimaitė Gabija

15.

Ribokaitė Gabrielė

16.

Stoškus Jorestas

17.

Šedys Arijus

18.

Tamaliūnas Eimantas

19.

Valinčius Tajus

20.

Zaicaitė Nida

21.

Kariniauskas Emilis

 

 

***

·       Naujas pamokų ir pertraukų laikas, (nuo 2018 m. spalio 1 d.)

 

1.       8.00            - 8.45

2.       8.55            - 9.40

3.       9.50            - 10.35

4.       10.50 -          11.35

5.       12.05 -          12.50

6.       13.00 -          13.45

7.       13.50 -          14.35

8.       14.40 -          15.25

 

                                                                                              P A V A S A R I S    2019 m.

 

   

   * * *

RASEINIŲ RAJONO BENDROJO UGDYMO ĮSTAIGŲ 1-4 KLASIŲ MOKINIŲ PIEŠINIŲ KONKURSAS „AŠ AUGU SVEIKAS IR SAUGUS – TO MOKAU IR SAVO DRAUGUS“

 

 

*  *  * 

Piešimo konkursas  „Spalvotų drugelių namai"

Konkurso tikslai ir uždaviniai:

Skatinti domėjimąsi drugelių gyvenimu, pasimėgauti jų užburiančiu grožiu. 

Suteikti progą kiekvienam, nepriklausomai nuo amžiaus, išreikšti savo emocijas piešiant. Skatinti lankytojų kūrybingumą, vaizuotę – matytiems vaizdiniams atkurti, originalumą – ieškant nestandartinių kūrybinių sprendimų. Paskatinti tėvus piešti drauge su vaikais. 

Bendrosios sąlygos: 

Konkursą organizuoja VŠĮ "Future4us" kartu su UAB „Drugelio sparnas“.

Konkurso pradžia 2019-05-18 d. ir pabaiga 2019-06-08 d. imtinai.

Konkurso dalyvių amžius neribojamas.

Pateikdamas piešinį Konkursui, dalyvis sutinka, kad jo piešinys bus naudojamas konkurso organizatoriaus reikmėms. Piešiniai bus eksponuojami „Drugelių namuose", https://www.facebook.com/drugeliuparoda/  , www.drugeliuparoda.lt  ir kt..

Kiekviena grupė iš mokymo įstaigos gaus dalyvavimą pažymintį diplomą (pagal pageidavimą). 

Konkurso vykdymo procedūra: 

UAB „Drugelio sparnas“ suteikia vietą piešimui kol veiks paroda nuo 2019-05-18 iki 2019-06-09 Vilniuje, Antakalnio g.17. Piešiant vietoje dalyviams bus suteiktos reikalingos priemonės (flomasteriai, pieštukai, kreidelės, popierius ir pan.). 

Piešinius galima piešti ir namuose. Piešinius galima pristatyti iki 2019 birželio 7 dienos imtinai kokurso organizatoriams adresu: Antakalnio Seniūnija, Antakalnio g. 17, Vilniaus m. arba atsiųsti paštu.

Piešinių formatas – A4, A3.

 

Konkurso nugalėtojų rinkimo tvarka bei apdovanojimas:

Konkurso nugalėtojai bus renkami šiose amžiaus grupėse:

III. „Pradinukai" – gimusieji 2008, 2009, 2010, 2011 metais;

 Kiekvienoje amžiaus grupėje bus nominuota po vieną piešinį trijose kategorijose: „Technika", „Kūrybiškumas", „Lankytojų balsas".

 Balsavimas dėl „Lankytojų balso" nominacijų vyks internete (https://www.facebook.com/drugeliuparoda) nuo pirmojo piešinio paskelbimo iki 2019-06-08 imtinai. Šioje nomoiacijoje dalyvauja pačių lankytojų įkelti piešiniai. Piešinys – nugalėtojas bus paskelbtas tas, kuris surinks daugiausiai „patinka“ (arba angl. „like“) paspaudimų.

Kitose kategorijose nugalėtojus išrinks VŠĮ "Future4us" ir UAB „Drugelio sparnas“ sudaryta komisija.

Nugalėtojai bus paskelbti internete www.drugeliuparoda.lt 2019–06-09 d. Nugalėtojai bus informuoti piešinio kitoje pusėje nurodytu elektroniniu paštu ir telefonu. 

Nugalėtojai bus apdovanoti diplomais ir prizais.

 

Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles, apie tai informuodami svetainėje www.drugeliuparoda.lt

 

*  *  *

 

  *   VAIKŲ PRANEŠIMŲ IR PIEŠINIŲ KONKURSAS BEI KONFERENCIJA „LIETUVOS VAIKŲ BALSAS“.

2019 m. gegužės 31 dieną kviečia kartu paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Jai pažymėti organizuojami du vaikų konkursai (pranešimų ir piešinių) ir konferencija „Lietuvos vaikų balsas“.

Konkursų ir konferencijos tikslas – suteikti vaikui galimybę kūrybinėmis ir meninėmis priemonėmis išsakyti savo nuomonę jam rūpimais klausimais ir atkreipti suaugusiųjų, ypač politikų, dėmesį į vaikų nuomonę, kuri ne visada girdima ir išklausoma. Vaikai kviečiami dalyvauti pranešimų ir / arba piešinių konkursuose tema „Aš – pasaulio pilietis“.

Vaikų pranešimai iki 2019 m. gegužės 17 d. siunčiami el. paštu: lietuvosvaikubalsas@mruni.eu

Vaikų piešiniai iki 2019 m. gegužės 17 d. siunčiami paštu arba pristatomi adresu: Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir socialinio darbo institutas (V-252 kab.), Ateities g. 20, LT-08303 Vilnius.

 

 

Visi vaikai (nepriklausomai nuo to, ar dalyvauja konkursuose ar ne) ir juos lydintys suaugusieji kviečiami dalyvauti vaikų konferencijoje „Lietuvos vaikų balsas“, kuri vyks 2019 m. gegužės 31 dieną Lietuvos Respublikos Seime. Konferencija bus transliuojama per televiziją.

 

---

 

Sveikinu Kamilę tapus rajono 1-4 klasių mokinių piešinių konkurso „Augu sveikas ir saugus - to mokau ir savo draugus“ laureate. 

 

---

 

Džiaugiuosi ir giriu Gabiją L. ir Adriją. Jos dalyvavo mokykloje vykusiame ,,Plunksnelės“ konkurse ir buvo pripažintos gražiausiai, tvarkingiausiai ir taisyklingiausiai rašančiomis mūsų mokyklos pirmokėmis. Gabija užėmė II-ąją vietą, o Adrijai komisijos sprendimu buvo skirta I-oji vieta. Sveikinu mergaites!

 

 

---

           Sveikinu Nidutę tapus laureate respublikiniame piešinių konkurse ,,Aš – pasaulio pilietis“. Mergaitė buvo pakviesta 05-31 d. atvykti į Lietuvos Respublikos Seimą dalyvauti konferencijoje ,,Aš – pasaulio pilietis“ ir atsiimti apdovanojimą.

---

          * 05-15 d. Į Vilniuje vykstantį konkursą „LIETUVOS VAIKŲ BALSAS“ išsiųsti gražiausiai nupiešti Kamilės, Augustės, Margaritos, Egidijos, Nidos, Jokūbo B. piešiniai. Sveikinu!

 *  *  *

          *   Gėrėjomės Gabrielės laimėjimais, kurių ji pasiekė šokdama pramoginius šokius.

              https://www.delfi.lt/video/sportas/sokio-svente-kedainiai-2019.d?id=81019437&fbclid=IwAR2YoSfwvoHPltlTYOaITYsiscLeZHa6nDt5affwc7wH-mMRMmYnLaMJ5Kw

 

          *      Sveikiname Jorestą, dalyvavusį tarptautinėse futbolo varžybose ir iškovojusį šaunių apdovanojimų.

 

 

 * * *

          *   Džiaugiamės Godos laimėjimu. Ji matematikos Kengūros uždavinius išsprendė savarankiškai ir puikiai :) Mergaitė pateko į rajono geriausiųjų dešimtuką (Nykštuko grupėje). SVEIKINU !!!

 

         *   Raseinių rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių velykinių atvirukų konkurse dalyvavo Kamilė, Luka,

Gabija L., Arijus, Gabrielė, Elzė, Margarita, Adrija, Goda, Tajus. 

Atvirukai pristatyti į Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinę mokyklą (Vilniaus g. 11, 60180 Raseiniai), 2019 m. balandžio 12 d.
 * * *
          *   Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių piešinių konkursas „Ugnis – draugas ir priešas“. 
  Darbai iki 2019 m. balandžio 25 d. pristatomi į Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybą. Į konkursą pateko Emilio piešinys.

  

* * *

          *     26 d. Arijus dalyvavo Raseinių r. mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių šaškių varžybose, kurios vyko Raseinių KKSC šaškių - šachmatų klube. Jis užėmė 1-ąją vietą ir laimėjo medalį. Sveikiname!!!

 

 

         *  Visą savaitę (03 18 – 03 22) pirmokai dalyvauja respublikinėje SEU olimpiadoje „Dramblys“ 1-4 kl. mokiniams. 

 

 

         *  Kovo 20 d. 13.00 val. Raseinių rajono pradinių klasių mokinių piešinių konkurso ,,Žemė – mūsų namai“, skirto Žemės dienai paminėti baigiamasis renginys. Sveikinimai KAMILEI!!! Ji tapo minėto konkurso laureate. Mergaitė kartu su artimaisiais kviečiama atvykti į Raseinių Šaltinio progimnazijos muziejų, į apdovanojimų šventę. 

 

 

         *  Sveikinu konkurso Mokyklos talentai dalyvius MARGARITĄ ir JOKŪBĄ!!! Abu mokiniai pasirodė puikiai. Margarita iš 20-ties 1-4 klasių dalyvių buvo paskelbta nugalėtoja, jai skirta III-ioji vieta. Ačiū mamytėms Ritai ir Gintarei paskatinusioms ir ruošusioms savo vaikus konkursui.

 

 

         *   Kovo 13 d. aktų salėje, vyko bendruomenės renginys „Sėkmingas komandinis darbas“ pagal projektą „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“. Renginyje dalyvavo klasės seniūnė Elzė su mama Modesta, klasės tėvų komiteto narės Gintarė, Algima, Vaida, Edita.

 

         *  Kovo 5 dieną mokykloje buvo rašomas tradiciniu tapęs Šaltinio diktantas. Ačiū mamytei Vaidai, kuri rašė diktantą.

 

 

         *   Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2019“ vyks  kovo 21 d. Jame dalyvauti pareiškė norą Gabrielė, Tajus, Margarita, Goda, Emilis, Arijus. 

 

          *    Konkurse Olympis.lt pavasario sesijoje dalyvavo 7 pirmokai: Egidija, Gabija L., Gabija R., Goda, Arijus, Tajus, Jokūbas M.  Pasibaigus konkursui mokiniai buvo apdovanoti diplomais, tušinukais, Goda, Gabija ir Egidija - medaliais.    

 

         *   Jorestas tapo respublikinio  vaikų kūrybinių darbų konkurso „Knygos skirtukas“ laureatu. Jis kviečiamas atvykti į baigiamąjį konkurso renginį kovo 15 d. 13 val. Raseinių r. Girkalnio pagrindinėje mokykloje.

 

Džiugu. SVEIKINAME!!!

 

        *  Kovo 6 d. Kamilė dalyvavo rajoniniame meninio skaitymo konkurse ,,Gimtinės spalvos" ir tapo laureate.  SVEIKINAME!!!

 

        *  Po peržiūros klasėje mokyklos talentų konkurse toliau ruošiasi dalyvauti Margarita ir Jokūbas M. Linkime jiems sėkmės!

 

 Ž I E M A    2018-2019 m.

 

          * Vasario 13 d. 1 b klasėje vyko meninio skaitymo konkursas. Į jį atvyko ir mokinių tėveliai, t.y. Kamilės mamytė Jolanta, Tajaus mamytė Raima, Gabijos L. mamytė Rasa, Margaritos mamytė Gintarė, Lukos mamytė Algima, Joresto tėtis Eligijus. Margaritos ir Tajaus mamytės paskaitė vaikams eilėraščių. Visi tėveliai buvo deklamatorių vertintojai. Džiaugėmės, kad naujų eilėraščių išmoko ir gražiai padeklamavo gausus būrys pirmokų. (Dvi tuo metu nebuvusios klasėje mergaitės eilėraščius padeklamavo vėliau.) Visiems dalyviams buvo įteiktos mokytojos padėkos ir kuklūs prizai-siurprizai. Meniškiausiai deklamuoti pavyko Adrijai, Arijui ir Kamilei. Šie mokiniai buvo apdovanoti diplomais. Kamilė buvo išrinkta atstovauti mūsų klasę mokyklos meninio skaitymo konkurse. SVEIKINAME!!!

 

         *  Konkurso Olympis.lt rudens sesijoje pirmokai labai stengėsi ir jiems sekėsi. Adrija, Eva, Augustė, Nida, Arijus, Elzė, Luka, Goda, Jokūbas M., Gabrielė, Tajus, Margarita, Kamilė buvo apdovanoti diplomais, padėkomis, tušinukais, skirtukais. Net 4 mūsų klasės mokiniai t.y. Luka, Goda, Jokūbas M. ir Gabrielė laimėjo medalius. Gabrielė jų laimėjo net 4. Sveikinu visus! 

 

         *  I-ąjį pusmetį aukščiausiais įvertinimais baigė:

Kamilė, Augustė, Adrija, Goda, Gabrielė, Elzė, Gabija L., Margarita, Egidija, Eva, Luka, Arijus, Jokūbas B. SVEIKINAME!!!

 

        *  2019 02 21 Raseinių rajono ir respublikos bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių konferencijoje „Vienas vardas – Lietuva“, kuri vyko Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje, pranešimus skaitė Elzė, Luka ir Jorestas.

SVEIKINU MOKINIUS UŽ RYŽTĄ IR DRĄSĄ!!!

 

 

https://prezi.com/eghfhcejnb3f/mano-mazutes-pedos-lietuvos-istorijoje/

 

         *  Respublikiniame konkurse ,,Knygų skirtukas 2019" dalyvavo Goda, Gabrielė, Elzė, Gabija L., Egidija, Eva, Luka, Kamilė, Arijus, Jokūbas M., Eimantas, Jorestas, Tajus.

 

          *  Respublikinio kūrybinių darbų konkurso ,,Augu su pasaka" dalyviais, t.y. pasakų iliustratoriais pareiškė norą būti visos klasės mergaitės ir keli berniukai. Labai gražius užbaigtus darbus atnešė Adrija, Kamilė, Egidija, Luka, Gabrielė, Eva, Margarita, Elzė, Gabija L. ir Eimantas.  5 mokinių darbai - iliustracijos pateko į pasakų knygą ,,Augu su pasaka", tai Kamilės, Margaritos, Egidijos, Gabrielės ir Eimanto. Šie mokiniai buvo pakviesti dalyvauti baigiamajame renginyje.

Konkurso ,,Augu su pasaka" baigiamajame renginyje dalyvavo ir jaunieji aktoriai: Kamilė, Luka, Elzė, Margarita, Adrija, Gabija, Jokūbas M. ir Jorestas. Pirmokai inscenizavo vieno iš konkurso laureatų pasaką ,,Kiškis ir jo draugai".

 

        *  Rajoniniame konkurse ,,Atvirukas Lietuvai" dalyvavo Gabija L., Adrija, Egidija, Eva, Luka, Kamilė, Margarita, Jorestas.

 

        *  Rajoniniame konkurse ,,Žiemos karpiniai" dalyvavo Goda, Gabrielė, Luka, Augustė, Jorestas, Jokūbas M

 

        *  Mokiniai dalyvavo akcijoje ,,Atvirukas vienišam žmogui". Labai gražių atvirukų padarė, nupiešė Goda, Gabrielė, Nida, Adrija, Luka, Elzė, Gabija, Margarita, Jokūbas M., Tajus, Egidija ir kt. 

 

        *  Tarpklasiniame kalėdinių estafečių turnyre pirmokai laimėjo taurę.       

 

        *  Gražių kalėdinių eglučių mokykloje vykusiam konkursui ,,Puošnios Kalėdos" padarė Margarita, Kamilė, Luka, Goda, Gabrielė, Eva, Augustė, Elzė, Gabija, Tajus, Jokūbas M. su savo tėveliais. Gražiausiomis, ekologiškiausiomis pripažintos Kamilės ir Elzės eglutės. SVEIKINAME!!!                                  

 

 R U D U O   2018 m.

 * * *

         *  Tolerantiškiausia 1b klasės mokine 2018 m. išrinkta Adrija. SVEIKINAME!!!

 

 * * *

          *  Konkurse Olympis.lt rudens sesijoje dalyvavo net 13 pirmokų: Kamilė, Augustė, Elzė, Goda, Luka, Adrija, Eva, Gabrielė, Arijus, Nida, Tajus, Margarita, Jokūbas M. Visi mokiniai apdovanoti diplomais, tušinukais, Gabrielė ir Jokūbas M. - medaliais.

 

* * *

          *  2018 m. spalio mėn. 1b klasės mokiniai Kamilė A., Augustė D., Margarita G., Gabija L., Egidija L., Goda N., Luka N., Gabija R., Gabrielė R., Eimantas T., Arijus Š. dalyvavavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių piešinių konkurse ,,MANO AUGINTINIS‘‘.

 

         *  Rajoninio piešinių konkurso ,,Mano augintinis'' laureate tapo Kamilė. Ji kviečiama į Raseinių r. bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų piešinių konkurso ,,Mano augintinis'' laureatų ir nominantų apdovanojimo šventę, kuri vyks  Ilgižių mokykloje-daugiafunkciame centre lapkričio 16 d. SVEIKINAME!!! 

 

* * *

           *  Šaltinio progimnazijoje vykusioje  ,,Mažojoje olimpiadoje" geriausių rezultatų pasiekė Egidija L., Eimantas T., Augustė D

 

          *  2018-09-27 d. RKKSC stadione vykusioje rajoninėje pradinių klasių mokinių „Mažojoje olimpiadoje“ Augustė kamuoliuko metimo į tolį rungtyje tapo I-os vietos nugalėtoja. SVEIKINAME!!!

 

 

* * *

PUIKUS PUSLAPIS TĖVAMS

 

https://mokytojajolanta.jimdo.com

 

 

Содержимое, добавленное в эту колонку, будет показано на всех страницах сайта.